Świece Sojowe

Aktywne filtry

W Osom Candles mamy dla Ciebie ekskluzywne świece zapachowe z wosku sojowego w wielu wspaniałych odsłonach. Prezentujemy wyjątkowe i naturalne wyroby roślinne, które oczarują Cię niesamowitym aromatem i wprowadzą w odpowiedni nastrój. Wszystkie produkty z katalogu zostały ręcznie wykonane w naszej pracowni, dlatego zapewniamy ich wysoką jakość i sprawdzony, bezpieczny skład. W swojej pracy bazujemy na rodzinnych recepturach rzemieślniczych, dlatego nasz asortyment jest niepowtarzalny. 

Masz do dyspozycji świeczki naturalne, w których wykorzystaliśmy różne nuty zapachowe m.in.:

  • owocowe,

  • kwiatowe,

  • egzotyczne,

  • kadzidlane. 

Proponujemy zarówno wyroby ciężkie, piżmowe, jak i orzeźwiające i lekkie, dlatego bez problemu znajdziesz wariant, który zachwyci Twoje zmysły. Jednak nasze produkty to nie tylko urzekające wonie, ale też imponująca wydajność. W przypadku każdego wariantu z oferty czas palenia wynosi aż 80 godzin, dlatego zakupiony towar starczy Ci na dłuższy czas. 

Wybierz nasze świeczki z wosku sojowego i ciesz się wspaniałym aromatem na co dzień i od święta. Prezentowane tutaj wyroby sprawdzą się też na ekskluzywny prezent dla bliskiej osoby. Produkty Osom Candles wyróżniają się pięknymi, naturalnymi woniami, jak również bardzo estetycznymi opakowaniami, które dodatkowo są ekologiczne! Towar otrzymujesz w ciemnych, szklanych słojach, które prezentują się bardzo dobrze i dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Całość ozdabiają estetyczne etykiety, których kolorystykę dopasowaliśmy do nut zapachowych danego produktu. 

Świece Sojowe