Natural

Aktywne filtry

Ta grupa zapachów zaprasza do podróży – w głąb siebie, tam, gdzie mieszka spokój ducha. Naturalne, niemal wyrwane delikatnie z ziemi aromaty potrafią wyciszyć i odpędzić złe myśli. Niektóre z nich przygotowują na spokojny sen, jak na przykład drzewo sandałowe. Inne pobudzają zaskakującymi skojarzeniami lepiej niż kawa. Mogą dodać energii lub pomóc osiągnąć dystans. To takie… naturalne, że szukamy siły i energii w naturze.

Każdy z wybranych produktów zapewnia nieco odmienne doznania, choć wszystkie z nich wywołują skojarzenia z przyrodą. Relaksujące zapachy do świec przydają się po ciężkim dniu w pracy i pozwalają odetchnąć. Ukojone nerwy umożliwiają spokojny i regenerujący odpoczynek. Z wkładów o odprężającym aromacie powinny skorzystać wszystkie osoby, które cenią kontakt z naturą. Dzięki subtelnej woni trawy lub runa można przenieść się myślami do lasu, gdzie słychać jedynie delikatny szum drzew.

Wśród relaksujących zapachów do świecy znalazły się również wersje kojarzące się z konkretnymi miejscami. Aromat klimatycznych krain geograficznych pobudza wyobraźnię. Już po kilku minutach od odpalenia knota, umysł rozpoczyna niezapomnianą podróż, kierowaną przez odprężającą woń. Uzupełnieniem doznań jest opakowanie produktu z tematyczną etykietą. Aby zadbać o przyrodę, nasze propozycje są umieszczane w ekologicznym, szklanym słoju. Zapraszamy do poznania właściwości wybranego zapachu, który umożliwia pełne połączenie z naturą. 

Natural