Świece Fresh

Aktywne filtry

Świeże, kwiatowe i owocowe zapachy są jak orzeźwiający prysznic – oczyszczają ciało i umysł, podkręcają dzień mocą aromatów działających cuda, jeżeli chodzi o poprawę nastroju. Przypisuje się im właściwości antydepresyjne i silnie uspokajające, ale (!) nie usypiające. Są funky i są fresh – są dobre na dobry dzień. Zapewniają nową energię o poranku i motywują do pracy. Dzięki nim każdy może zyskać pełną wydajność i wesoły nastrój!

Czym zaskakują świece o odświeżającym zapachu kwiatowym? Przede wszystkim swoimi niepowtarzalnymi nutami. To propozycja dla tych, którzy szukają zdrowej alternatywy dla pobudzającej kawy. Produkty te przyczyniają się do produkcji endorfin, zapewniając dobry start każdego dnia. Orzeźwiający aromat cytrusów lub morskiej bryzy pozwala zapomnieć o problemach i skupić się na obecnej chwili. 

Wśród sprawdzonych sposobów na jesienną chandrę nie może zabraknąć świec z odświeżającymi zapachami kwiatowym. Oprócz właściwości pobudzających regulują one także nastrój. To właśnie nuty róży, konwalii czy fiołków uspokajają zestresowany organizm i umożliwiają relaksujący odpoczynek. Takie propozycje świetnie sprawdzają się o poranku, kiedy ciało potrzebuje największego zastrzyku motywacyjnego.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób odczuwających zmęczenie, przepracowanie i pogorszony nastrój. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem aromatów, które odmienią dzień na lepszy!

Świece Fresh