Świece Delicious

Aktywne filtry

Ta grupa aromatów to przepyszna podróż kulinarna. To propozycja dla wszystkich miłośników słodkości oraz wypieków.  Dom powinien być azylem i skarbnicą dobrych wspomnień z dzieciństwa. Nie my pierwsi wpadliśmy na to, że zapachy czekolady, chleba czy kawy docierają do najodleglejszych miejsc w naszej wewnętrznej galaktyce i jak nic poprawiają nastrój.

Mówi się, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Zaprosiliśmy więc kilka zapachów z tego królestwa do naszych świec. Wszystko po to, by poprawić humor i odesłać we wspomnieniach do najpiękniejszych chwil. Wystarczy zaledwie kilka sekund po odpaleniu knota, aby poczuć oszałamiający aromat pysznych słodyczy i wypieków. To prawdziwa uczta dla zmysłów.

Co wyróżnia nasze świece o zapachu czekolady? Przede wszystkim silna woń, która pozwala przenieść się myślami do fabryki słodkości. Nuty kakaowe przeplatane z cukrem i bitą śmietaną doskonale relaksują i wyciszają zmęczony umysł. Ponadto oferowane produkty to naturalne wytwory, które cechują się długim czasem palenia. Sen o słodyczach wywołany ich aromatem może zatem trwać długimi godzinami.

Wyjątkowe modele z nutą chleba pozwalają poczuć się jak w piekarni. Intensywna woń wypieków pobudzi nie tylko wyobraźnię, ale także apetyt. To propozycja dla wszystkich, którzy pragną powrócić do wspomnień o rodzinnym domu, gdzie panował aromat świeżego pieczywa. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem świec z zapachami wypełnionymi czekoladą i chlebem!

Świece Delicious