Świece Sensual

Aktywne filtry

Ave Cedar
heart_1 heart_2
0

Ave Cedar

Zapach cedru i szafranuWaga 220gCzas palenia 45h

59,00 zł
Faith Makes Miracles
heart_1 heart_2
0

Faith Makes Miracles

Zapach drzewa sandałowego Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Ylang Ylang
heart_1 heart_2
0

Ylang Ylang

Zapach kwiatów ylang-ylang Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł

Ludzki nos potrafi odróżnić prawie dziesięć tysięcy woni, a potem nastawić się na jedną ulubioną: kwiatową, drzewną, orientalną czy kadzidlaną. Może się zdarzyć, że dowiesz się o sobie więcej, gdy pewien aromat świecy pobudzi cię mocniej niż inny – najpierw cię rozmarzy, potem rozgrzeje… Istnieją nawet zapachy, które zwiększają libido. Już samo eksperymentowanie w kwestii woni i naszych receptorów jest ekscytujące! Nuty ostre i korzenne poprawiają krążenie i wyostrzają zmysły. Orientalne powodują poczucie bliskości i pożądania. Który zapach poruszy twoje najdelikatniejsze struny?

Aromaty w oferowanych produktach pobudzają wyobraźnię i silnie oddziałują na nastrój. Dzięki nim wszystkie zmartwienia i obowiązki tracą na wartości, ustępując miejsca przyjemnościom. Sprawdzają się przede wszystkim w trakcie stresujących momentów, kiedy to chwila odpoczynku jest najcenniejsza. Świece Sensual o zapachu korzennym przywołują na myśl jesienną i zimową pogodę. Kojarzą się z puchową kołdrą, pod którą można ukryć się przed zimnem. Rozgrzewający, orientalny aromat sprawi, że wnętrze nabierze przytulnego i domowego charakteru.

Pobudzająca woń została uzupełniona o wyjątkowy design. Dostępne u nas produkty umieszczamy w szklanych, czarnych słojach, wykorzystując ekologiczne rozwiązania. Wśród świec Sensual pojawił się zapach korzenny wywoływany przez anyż lub goździki. Rozpalają one zmysły, dlatego są chętnie stosowane jako dodatek do sypialni. Poprawiają relacje między kochankami, budują napięcie i zacieśniają więzi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą orientalnych aromatów!

Świece Sensual