Unique

Aktywne filtry

Przedstawiamy świąteczne świece sojowe Osom Candles, które należą do naszej sezonowej kolekcji zimowej. Znajdziesz tutaj wyjątkowe mieszanki aromatów, które przywołają w Twojej głowie miłe wspomnienia. Możesz z nich korzystać nie tylko zimą, ale zawsze wtedy, gdy chcesz rozluźnić się i delektować pięknymi kompozycjami zapachowymi. Prezentowane tutaj wyroby mają roślinny skład, wolny od toksycznej parafiny i powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych substancji. Warto zakupić je na prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby, sprawdzą się doskonale w ramach gwiazdkowego upominku.

„Święto podkreśla ważność określonych czasów, a tym samym nadaje rytmikę życiu człowieka w czasie i w przestrzeni, a jednocześnie wyrywa go z kleszczy codzienności. Człowiek potrzebuje rytmicznego przechodzenia z codzienności w święto, w codzienności bowiem zapomina często o ważnych sprawach, niejako gubi się, w święcie ponownie się odnajduje”. [prof. L. Dyczewski]. Stwórz wyjątkową atmosferę, zrób niepowtarzalny nastrój. Odpal się na świętowanie z naszymi zapachowymi świecami sojowymi pełnymi bardzo specjalnych aromatów!

Orzeźwiający świerk, rozgrzewające grzane wino, a może smakowity piernik? Nasze świąteczne wyroby dostępne są w kilku inspirujących wariantach aromatycznych, które kojarzą się właśnie z sezonem zimowym. To doskonała opcja na kolację wigilijną, niesamowita woń produktu wprowadzi wszystkich biesiadników w odpowiedni nastrój. Świece zapachowe Unique to dobry prezent dla siebie nie tylko w okresie bożonarodzeniowym, możesz je rozpalać o każdej porze roku!

Unique