Unique

Aktywne filtry

Apple Pie
heart_1 heart_2
0

Apple Pie

Zapach jabłka z cynamonem Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Winter Party
heart_1 heart_2
0

Winter Party

Zapach grzanego wina Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
My Honey, Cake!
heart_1 heart_2
0

My Honey, Cake!

Zapach piernika Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Christmas Spirit
heart_1 heart_2
1

Christmas Spirit

Zapach świątecznego świerku Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł

Przedstawiamy świąteczne świece sojowe Osom Candles, które należą do naszej sezonowej kolekcji zimowej. Znajdziesz tutaj wyjątkowe mieszanki aromatów, które przywołają w Twojej głowie miłe wspomnienia. Możesz z nich korzystać nie tylko zimą, ale zawsze wtedy, gdy chcesz rozluźnić się i delektować pięknymi kompozycjami zapachowymi. Prezentowane tutaj wyroby mają roślinny skład, wolny od toksycznej parafiny i powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych substancji. Warto zakupić je na prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby, sprawdzą się doskonale w ramach gwiazdkowego upominku.

„Święto podkreśla ważność określonych czasów, a tym samym nadaje rytmikę życiu człowieka w czasie i w przestrzeni, a jednocześnie wyrywa go z kleszczy codzienności. Człowiek potrzebuje rytmicznego przechodzenia z codzienności w święto, w codzienności bowiem zapomina często o ważnych sprawach, niejako gubi się, w święcie ponownie się odnajduje”. [prof. L. Dyczewski]. Stwórz wyjątkową atmosferę, zrób niepowtarzalny nastrój. Odpal się na świętowanie z naszymi zapachowymi świecami sojowymi pełnymi bardzo specjalnych aromatów!

Orzeźwiający świerk, rozgrzewające grzane wino, a może smakowity piernik? Nasze świąteczne wyroby dostępne są w kilku inspirujących wariantach aromatycznych, które kojarzą się właśnie z sezonem zimowym. To doskonała opcja na kolację wigilijną, niesamowita woń produktu wprowadzi wszystkich biesiadników w odpowiedni nastrój. Świece zapachowe Unique to dobry prezent dla siebie nie tylko w okresie bożonarodzeniowym, możesz je rozpalać o każdej porze roku!

Unique