Świece Exotic

Aktywne filtry

Z tymi zapachami odwiedzisz w wyobraźni najodleglejsze zakątki świata… Albo mocno zapragniesz zrobić to naprawdę. Pobudzają bardzo intensywnie. Co ciekawe – cytrusowe aromaty doskonale „odcinają” od bodźców przynoszonych do domu z pracy czy szkoły. Energia zaczyna płynąć od nowa tuż po odpaleniu knota. Wystarczy kilka chwil, by umysł przeniósł się w ekscytujące miejsca i zapomniał o problemach.

Promienie słoneczne zapewniają nową siłę i motywację do funkcjonowania. Podobny, odżywiający efekt wywołują świece o cytrusowym aromacie. Niepowtarzalne kompozycje przenikają przez nos, by dotrzeć do umysłu i rozbudzić wyobraźnię. Rześka woń pobudza do działania i sprawia, że wykonanie codziennych obowiązków staje się przyjemnością, a nie jedynie przykrą koniecznością.

Dla kogo stworzyliśmy świece cytrusowe? Ich aromaty przyciągają do siebie ludzi, którzy zmagają się ze stresem. To również propozycja dla tych potrzebujących nieco motywacji, by spełnić swoje marzenia. Każdy produkt tworzymy własnoręcznie, dzięki czemu poszczególne modele zyskują własny, unikalny charakter. Są to naturalne wytwory wyróżniające się długim czasem palenia, sięgającym do 80 godzin. Orzeźwiające nuty zostaną więc z użytkownikiem na wiele dni! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pobudzających i odświeżających zapachów.

Świece Exotic