Świece Exotic

Aktywne filtry

Summer Love
heart_1 heart_2
0

Summer Love

Zapach owoców egzotycznych Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Bollywood Night
heart_1 heart_2
1

Bollywood Night

Zapach gruszki i przypraw indyjskich Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Asian Original
heart_1 heart_2
0

Asian Original

Zapach trawy cytrynowej Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł
Black & White
heart_1 heart_2
0

Black & White

Zapach czarnego kokosa Waga 220g Czas palenia 45h

59,00 zł

Z tymi zapachami odwiedzisz w wyobraźni najodleglejsze zakątki świata… Albo mocno zapragniesz zrobić to naprawdę. Pobudzają bardzo intensywnie. Co ciekawe – cytrusowe aromaty doskonale „odcinają” od bodźców przynoszonych do domu z pracy czy szkoły. Energia zaczyna płynąć od nowa tuż po odpaleniu knota. Wystarczy kilka chwil, by umysł przeniósł się w ekscytujące miejsca i zapomniał o problemach.

Promienie słoneczne zapewniają nową siłę i motywację do funkcjonowania. Podobny, odżywiający efekt wywołują świece o cytrusowym aromacie. Niepowtarzalne kompozycje przenikają przez nos, by dotrzeć do umysłu i rozbudzić wyobraźnię. Rześka woń pobudza do działania i sprawia, że wykonanie codziennych obowiązków staje się przyjemnością, a nie jedynie przykrą koniecznością.

Dla kogo stworzyliśmy świece cytrusowe? Ich aromaty przyciągają do siebie ludzi, którzy zmagają się ze stresem. To również propozycja dla tych potrzebujących nieco motywacji, by spełnić swoje marzenia. Każdy produkt tworzymy własnoręcznie, dzięki czemu poszczególne modele zyskują własny, unikalny charakter. Są to naturalne wytwory wyróżniające się długim czasem palenia, sięgającym do 80 godzin. Orzeźwiające nuty zostaną więc z użytkownikiem na wiele dni! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pobudzających i odświeżających zapachów.

Świece Exotic