Świeca to element wystroju wnętrza, który pobudza nie tylko zapachem. Uważa się ją za przedmiot elegancki, szykowny i z klasą – doskonały na prezent, bo kusi wyglądem, a zapach jest w tym przypadku rodzajem prywatnej wiadomości dla obdarowywanego. Osoby zmagające się z dużą ilością obowiązków z pewnością docenią naturalne, relaksujące aromaty. Dla zawsze uśmiechniętych pracowników Twojej firmy polecamy wersje Fresh, które utrzymają wysoki poziom endorfin!

Słodka niespodzianka czy orzeźwiająca woń? Wybierz spośród 1000 urozmaiconych nut. Dzięki temu podarunek staje się wyjątkowy i dopasowany do gustu obdarowywanej osoby. Modele z wybranym aromatem pozwolą na wewnętrzną podróż, w czasie której można przenieść się w dowolne miejsce. Stwórz swoją świecę i zapewnij innym niepowtarzalne doznania!

Zaskocz współpracowników, klientów lub gości Twojego hotelu czy restauracji własnymi, spersonalizowanymi upominkami i świecami. Buduj OSOM relacje! Drobne prezenty z pewnością zapadną w pamięć i poprawią wizerunek firmy. Co więcej, takie szczegóły sprawią, że dzień osoby obdarowywanej stanie się lepszy. Podarki można wręczyć z takich okazji jak urodziny czy święta. Sprawdzą się równie dobrze jako upominek zupełnie bez okazji!

Już teraz możesz stworzyć swoje spersonalizowane świece zapachowe z wybranych aromatów. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów! Jesteśmy otwarci na propozycje i rozważamy wszystkie sugestie związane z wykonaniem zamówienia. Jeśli chcesz, by wzbogacić Twój produkt o określone elementy, koniecznie skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, by efekt przerósł oczekiwania.

Nie spotka nas dziś nic przyjemniejszego niż omówienie twoich pomysłów osobiście. Nie zwlekaj i skomponuj wymarzony podarunek spośród tysiąca propozycji. Zbuduj przyjemną atmosferę w pracy, która ucieszy nie tylko współpracowników, ale także klientów. Zestawy zachwycają eleganckim designem, a dodatkowo wykorzystują ekologiczne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu! 

opcja prestige

skomponuj swój zestaw

Doceń swoich współpracowników, klientów i gości. Zaskocz ich nietuzinkowym prezentem na święta, upominkiem bez okazji bądź wzbogać swoje pokoje hotelowe o coś ponadstandardowego.

KROK 1

Określ liczbę swoich spersonalizowanych zestawów i wybierz ich elementy. Elementy zestawów do wyboru:

  • świeca
  • zapałki
  • nożyczki do knotów
  • zapach do samochodu

Myślisz o innym elemencie zestawu, który nie został tu wymieniony? Śmiało się z nami skontaktuj, a na pewno zrealizujemy Twój zamysł! Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań i spełniamy niestandardowe pomysły. Zestawy są pakowane w eleganckie kartoniki upominkowe z logo Twojej firmy.

KROK 2

Wybierz zapach świecy do swoich zestawów z oferty dostępnej w naszym sklepie. Możesz zdecydować się na orientalne aromaty, które wpłyną na zmysły. Jeśli poszukujesz orzeźwiających nut, cytrusowe wersje doskonale odegrają tę rolę. Woń czekolady, lasu, a może świeżego chleba? Wszystko zależy od Ciebie!

Teraz już tylko skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny wybranego zestawu i ustalenia terminów realizacji.

opcja VIP

STWÓRZ ŚWIECĘ SWOJEJ FIRMY

Zaskocz siebie i innych tworząc własną, autorską świecę Twojej firmy, którą dla Ciebie w całości wykonamy! Dzięki temu Twoja firma wskoczy na wyższy poziom sztuki, a kontakty biznesowe na wyższy poziom relacji!

KROK 1

Określ liczbę zamawianych świec Twojej firmy (min. 50 sztuk) i wybierz zapach spośród 1000 aromatycznych możliwości. Możesz zdecydować się na rozgrzewające, korzenne nuty, które wprowadzą do firmy przytulną atmosferę. Dobrze sprawdzą się także słodkie, kwieciste oraz cytrusowe aromaty. Dobierz wersję najlepiej dopasowaną do Twojego miejsca pracy!

My stworzymy dla Ciebie:

  • sojową świecę z wybranym aromatem i rodzajem knota (bawełniany lub drewniany)
  • indywidualną i jedyną w swoim rodzaju etykietę świecy
  • indywidualnie zaprojektowane opakowanie

 

KROK 2

Wszystko musi być OSOM i idealne dla Twojej firmy. Jeśli więc masz jakieś pomysły czy sugestie dotyczące Twojej świecy, koniecznie nam o tym powiedz. Z naszej strony gwarantujemy zaś, że uczestniczysz na każdym etapie tworzenia Twojej świecy w takim stopniu, w jakim sam chcesz.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać listę 1000 możliwych zapachów świec, ustalić indywidualną wycenę i terminy realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania bądź potrzebujesz więcej informacji?

Koniecznie się z nami skontaktuj!

Napisz maila: kontakt@osomcandles.com


Zadzwoń: +48 660 672 204