Najczęściej pytacie o:

Gdzie mogę znaleźć informacje o produktach?

W karcie danego produktu znajdują się wszystkie informacje na jego temat.

Czy sprzedawane produkty mają termin ważności?

Produkty zapachowe nie posiadają terminu ważności. Należy je jednak odpowiednio przechowywać – najlepiej w chłodnym i suchym miejscu bez dostępu do światła.

Czy rabaty i promocje widoczne w sklepie łączą się?

Nie łączą się, chyba że jest to wyraźnie zaznaczone w opisie promocji.

Czy muszę się logować/rejestrować, aby złożyć zamówienie?

Tak. Przy rejestracji prosimy jedynie o adres doręczenia, dane rozliczeniowe, mail oraz telefon. Każdy zarejestrowany klient ma dostęp do historii i statusu swoich zamówień, może też utworzyć listę życzeń oraz dodać kilka adresów wysyłki.

Zapomniałem hasła do mojego profilu. Jak mogę je odzyskać?

Klikając w link „Nie pamiętasz hasła?“ poniżej pola logowania i postępując zgodnie ze standardową instrukcją odzyskiwania hasła.

Czy mogę modyfikować zamówienie?

Tylko w sytuacji, gdy zostaną złożone dwa lub więcej zamówienia tego samego dnia. Wówczas łączymy je w jedną przesyłkę. Warto też dopisać informację o poprzednim zamówieniu w komentarzu podczas składania kolejnego zamówienia w tym samym dniu.

Jak anulować błędnie złożone zamówienie?

Należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem komentarza dostępnego na stronie w historii zamówienia lub w zakładce „KONTAKT” lub też mailowo na adres: kontakt@osomcandles.com

Czy są dostępne inne produkty niż te widoczne w e-sklepie (inne zapachy, inne produkty w danym zapachu)?

W sklepie internetowym są dostępne wszystkie produkty, które w danej chwili znajdują się w naszym magazynie. Nie ma możliwości zamówienia innych zapachów i produktów.

Jak mogę zapłacić za zamówienie

1. Przelewem tradycyjnym za zamówienie i przesyłkę na poniższe dane i podając w tytule przelewu numer zamówienia
Numer konta: Santander Bank Polska SA 38109025900000000146855276
Dane odbiorcy: FPH OSOM CANDLES Magda Szczygielska
NIP: 6721922069
ul. Polna 51b/1, 76–270 Ustka

2. Płatnością elektroniczną Przelewy24, kartą kredytową, szybkim przelewem elektronicznym (co umożliwia szybki i wygodny sposób zapłaty za zamówienie). Informacja o opłaceniu zamówienia trafia do nas błyskawicznie. Dzięki temu zamówienie wysyłamy równie błyskawicznie.

3. Płatnością za pobraniem, co umożliwia zapłatę za zamówienie gotówką przy odbiorze przesyłki.

Co zrobić, gdy podczas płatności Przelewy24 wystąpił błąd?

Skontaktować się z nami przez zakładkę „KONTAKT”.

Czy mogę zapłacić gotówką?

Tak, w formie zamówienia z płatnością „za pobraniem“.

Co zrobić, gdy po opłaceniu zamówienia nie otrzymam informacji o wysłaniu przesyłki?

Prosimy wówczas o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie w zakładce „KONTAKT”. Przypominamy, że status zamówienia można sprawdzić na swoim koncie na stronie OSOMCANDLES.COM

Jakie są formy dostawy i ich koszt?

Zamówienia złożone w sklepie OSOM CANDLES wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich: DHL, DPD lub InPost na terytorium Polski. W przypadku chęci zamówienia po za granice Polski, prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Koszt dostawy jest zależny od wagi i gabarytów przesyłki.

WAŻNE!
Świece i produkty zapachowe są delikatne i mimo starannego zabezpieczenia przesyłki mogą ulec uszkodzeniu w trakcie transportu. Paczkę należy otworzyć bezpośrednio przy kurierze, by sprawdzić, czy produkt nie został uszkodzony. W przypadku uszkodzeń, należy spisać protokół reklamacyjny.

Ile trwa przesyłka?

Czas oczekiwania wynosi 1–7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Jak mogę sprawdzić stan realizacji zamówienia?

Poprzez zalogowanie się do swojego konta na OSOMCANDLES.COM i przejście do zakładki „Historia i szczegóły zamówień”. Jeśli nie posiadasz konta na OSOMCANDLES.COM, możesz śledzić swoje zamówienie, klikając w link dołączony do maila potwierdzającego zamówienie – "Śledzenie zamówienia". Statusy zamówień:
• oczekuje na przelew – w przypadku zamówień Przelewy24 lub przelewu tradycyjnego. Status ulega zmianie po weryfikacji opłacenia zamówienia.
• przygotowanie w toku – po weryfikacji wpłaty zamówienie zostaje przekazane do magazynu w celu zapakowania i wysyłki towaru.
• wysłane – status ulega zmianie po wystawieniu listu przewozowego i odebraniu przez kuriera paczki z magazynu.

Jak mogę złożyć reklamację?

Aby złożyć reklamację, należy wypełnić dostępny w linku formularz reklamacyjny (link do formularza reklamacyjnego) i przesłać go pocztą na adres:
FPH OSOM CANDLES, ul. Polna 51b/1, 67–270 Ustka
lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie w zakładce „KONTAKT”. Do formularza prosimy dołączyć zdjęcie reklamowanego produktu – przyspieszy to i ułatwi proces reklamacyjny.

WAŻNE!
Świece i produkty zapachowe są delikatne i mimo ich starannego zabezpieczenia przesyłki mogą ulec uszkodzeniu w trakcie transportu. Paczkę należy otworzyć bezpośrednio przy kurierze, by sprawdzić, czy produkt nie został uszkodzony. W przypadku uszkodzeń, należy spisać protokół reklamacyjny. Protokół reklamacyjny jest podstawą przyjęcia reklamacji. Niesprawdzenie przesyłki w obecności kuriera będzie skutkować nieuznaniem reklamacji.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Istnieje możliwość zwrotu towaru zgodnie z §8 Regulaminu Sklepu. Aby odstąpić od umowy, należy wypełnić załączony formularz zwrotu (link do formularza zwrotu).

Kto pokrywa koszt przesyłki kurierskiej, jeśli chcę zwrócić lub zareklamować towar?

Zgodnie z §6 Regulaminu Sklepu koszty zwrotu towaru przy odstąpieniu od umowy pokrywa Klient (link do regulaminu sklepu).

Jak mogę się skontaktować z OSOM CANDLES?

Za pomocą formularza dostępnego na stronie w zakładce „KONTAKT”.