Sprawdź naturalne świece zapachowe sojowe, które przygotował nasz sklep internetowy! Proponujemy Ci ekologiczne, ręcznie robione wyroby z wosku roślinnego. Każdy model z asortymentu wyróżnia się doskonale skomponowanymi aromatami, dzięki czemu wprowadzi Cię w odpowiedni nastrój i pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu. Wszystkie produkty wyróżniają się też piękną oprawą graficzną, dlatego staną się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. 

Nasze spotkanie na tej stronie nie jest przypadkowe: my tworzymy wyjątkowe, bo odpalone na sztukę, ekologiczne świece sojowe, a TY pewnie szukasz ich wyjątkowych odmian. Ale ręcznie robiona świeca to tylko pretekst. Razem pragniemy przeżywać chwile przyjemności, zapomnienia, relaksu, natchnienia, wspominać i cieszyć się swoim domowym ogniskiem lub podarować coś wyjątkowego komuś wyjątkowemu. OSOM to producent, którego aromatyczne wyroby potrafią przenosić w czasie i przestrzeni.

Zapach zawsze wysyła w podróż – wywołuje wspomnienia, prowokuje do marzeń, uświadamia nieuświadomione potrzeby i pragnienia. Ulubiona woń poprawia nastrój, ożywia, usypia, uspokaja, pobudza – czegokolwiek zapragniesz, otrzymasz zamknięte w słoju z aromatycznym woskiem świecy ekologicznej. Naukowcy uznali zapachy za „wywoływacze wspomnień”. Doszli przy tym do nowych i zaskakujących wniosków, choć ta wiadomość nie będzie pewnie dla ciebie – o dziwo – niespodzianką. Otóż wspomnienia wywoływane przez konkretne aromaty są wyrazistsze, wywołują silniejsze emocje i sięgają w pamięć dalej niż te sprowokowane przez zmysły wzroku lub słuchu. Skoro węch pozwala odczuwać „bardziej”, to przy tworzeniu naszych wyrobów naturalnych poszliśmy „dalej”. Wszystko po to, by doświadczyć ich działania „mocniej”. Każdy zapach to osobna opowieść, odrębna podróż w pewne specjalne rejony. Każda ekologiczna świeca z wosku sojowego z oferty naszego sklepu to małe dzieło sztuki, a takie przynajmniej było nasze marzenie i w takich staraniach nie ustawaliśmy przy ich tworzeniu.

A skąd pomysł do ich tworzenia? Od dziadka, który posiadał kilka pięknych uli i tworzył z pszczelego wosku prawdziwe cuda. Podpatrzony w dzieciństwie proces tworzenia prawdziwych woskowych świec, pozostał w pamięci pomysłodawcy marki OSOM i, jak widać, mocno rozpalił jego wyobraźnię.

Nasze ekologiczne świece sojowe zapachowe to małe, ręcznie robione dzieła sztuki, które sprawdzą się nie tylko w Twoim domu. Przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych, którzy poszukują ciekawych akcesoriów dekoracyjnych do biura czy lokalu usługowego. Bogactwo aromatów wśród naszych naturalnych wyrobów sprawia, że na pewno znajdziesz tutaj opcję pasującą do profilu Twojej firmy.

Jako producent zapachowych świec sojowych zapewniamy, że każda z nich powstała z wosku najlepszej jakości. Troska o planetę jest nam bliska, dlatego proponujemy Ci produkty zamknięte w ekologicznych, szklanych opakowaniach, które dodatkowo wyglądają bardzo estetycznie. Jednocześnie oferowane w sklepie wyroby naturalne są bardzo wydajne, jedna sztuka to aż 80 godzin aromaterapii!