Świeca to element wystroju wnętrza, który pobudza nie tylko zapachem. Uważa się ją za przedmiot elegancki, szykowny i z klasą – doskonały na prezent, bo kusi wyglądem, a zapach jest w tym przypadku rodzajem prywatnej wiadomości dla obdarowywanego. Osoby zmagające się z dużą ilością obowiązków z pewnością docenią naturalne, relaksujące aromaty. 

Nasze świece sojowe są robione ręcznie, dbamy o każdy szczegół w procesie ich tworzenia. Naturalne, wykonane w 100% z wosku sojowego, z bawełnianym knotem, ekologiczne gdyż nie wydzielają szkodliwych substancji a do tego zapachy, które pobudzają zmysły.

Już teraz możesz stworzyć swoje spersonalizowane świece zapachowe z wybranych aromatów: drzewo sandałowe, cedr i szafran, trawa cytrynowa czy świąteczny zapach grzanego wina. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów! Jesteśmy otwarci na propozycje i rozważamy wszystkie sugestie związane z wykonaniem zamówienia.

Zaskocz współpracowników, klientów lub gości Twojego hotelu czy restauracji własnymi, spersonalizowanymi upominkami i świecami. Buduj OSOM relacje! Drobne prezenty z pewnością zapadną w pamięć i poprawią wizerunek firmy. Co więcej, takie szczegóły sprawią, że dzień osoby obdarowywanej stanie się lepszy. Podarki można wręczyć z takich okazji jak urodziny czy święta. Sprawdzą się równie dobrze jako upominek zupełnie bez okazji!

Nie spotka nas dziś nic przyjemniejszego niż omówienie Twoich pomysłów osobiście. Zbuduj przyjemną atmosferę w pracy, która ucieszy nie tylko współpracowników, ale także klientów. Zestawy zachwycają eleganckim designem, a dodatkowo wykorzystują ekologiczne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu! 

Skontaktuj się z nami, by otrzymać indywidualną wycenę i terminy realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania bądź potrzebujesz więcej informacji?

Koniecznie się z nami skontaktuj!

Napisz maila: kontakt@osomcandles.com

Zadzwoń: +48 660 672 204

Osom Candles - personalizowane świece sojowe

Osom Candles - personalizowane świece sojowe