„Jestem ‘świecocholikiem jawnopalącym’. Kupuję świece na kilogramy i nie wyobrażam sobie przestrzeni bez zapachu, bo to on mnie pobudza albo uspokaja, dlatego musiałam przetestować te nowe pomysły z OSOM”.

Ewa

„Jak zwykle w okolicach listopada głowiliśmy się, co podarować naszym kontrahentom i pracownikom na koniec roku. Świece od dawna przewijały się przez te rozmowy, ale dopiero teraz trafiliśmy na takie z fantazją i przytupem, które pokażą osobom obdarowywanym, że nasza firma traktuje ich bardzo specjalnie”.

Marek

„Te świece są naprawdę ‘awesome’! ☺ Świetne na prezent, bo w bardzo fantazyjnym i eleganckim słoju. Tylko jak tu przy okazji organizowania prezentu nie kupić dwóch albo trzech od razu dla siebie?”

Monika

„Zawsze, ale to zawsze sprawdzam, czy świece są bez parafiny. Naczytałam się o szkodliwości substancji, które wydziela podczas palenia, a dla mnie ulubionym miejscem dla aromatu świecy jest przecież sypialnia”.

Iwona

„Niektóre etykiety doskonale nadałyby się na obraz. Taki zestaw: świeca i obraz w ramce to byłby sztos. Mam nadzieję, że producent na to wpadnie”.

Paweł