Lawenda Świeca Sojowa

69,00 zł
Brutto

Zapach lawendy

Waga 220g

Czas palenia 45h

Ilość
heart_1 heart_2
2

Ta niesamowita świeca zapachowa, której główną nutą jest lawenda, to wyjątkowa pozycja w katalogu Osom Candles! Przedstawiamy aromatyczny wyrób roślinny, ręcznie wykonany w naszej pracowni przez doświadczonych rzemieślników, na bazie autorskiej receptury. W kompozycji dodatkowo wyczuwalne są egzotyczne wonie ananasa i eukaliptusa, połączone z orzeźwiającą paczulą oraz zmysłowym piżmem. Taka mieszanka, która nierozerwalnie kojarzy się ze słonecznymi wakacjami, to gwarancja niepowtarzalnych doznań dla Twoich zmysłów.

Po rozpaleniu naszej świecy zapachowej ogarnia Cię romantyczna rustykalna nostalgia. Wzrok automatycznie szuka bieli i oszałamiającego fioletu pól południowej Francji. Jeśli ich nie napotka, uruchamia się wszystkomogąca wyobraźnia. Pod wpływem aromatu lawendy bajeczny widok rozpościera się już aż po horyzont. Tak blisko stąd do Morza Śródziemnego i Lazurowego Wybrzeża, wokół piętrzą się skalne wzgórza francuskich Alp. Ciepłe lata i łagodne zimy… taka jest właśnie przesiąknięta aromatem lawendy Prowansja.

Provence Dream otrzymasz od nas w ekologicznym, szklanym słoju, ozdobionym piękną etykietą nawiązującą do tematyki serii. Świecę zapachową z lawendą możesz również wybrać jako prezent dla każdego miłośnika roślinnych aromatów rodem ze słonecznej Prowansji. Mieszanka starannie dobranych woni zebranych w wyrobie sprawdzi się na każdą porę roku, jednak najlepiej pachnie z końcem lata, kiedy chcesz przypomnieć sobie minione wakacje. Produkt, podobnie jak inne z oferty Osom Candles jest bardzo wydajny, więc będziesz się nim cieszyć przez wiele miesięcy.

Nuty górne: liść ananasa, ostry eukaliptus
Nuty środka: dzika lawenda,
Nuty dolne: biała paczula, gładkie piżmo

Świece sojowe palą się dłużej niż parafinowe. Podczas palenia nie wydzielają szkodliwych substancji. Powinny palić się tak długo, by górna warstwa wosku roztopiła się równomiernie, bez tzw. tunelu. Wówczas moc jej aromatu będzie z wami, wzmocniona każdorazowym przycięciem knota do około 5 mm.

Opis

Waga 220g
Czas palenia 45h
Wysokość 9,5 cm
Średnica 8 cm
Typ knota bawełniany
Wosk sojowy
Wieczko drewniane

Lawenda Świeca Sojowa

69,00 zł

Zobacz także